فروش CS1D

فروش CS1DReviewed by فروش CS1D Omron on May 12Rating: 5.0Omron Iranاین سری از PLC های شرکت امرن برای کاربردهای حساس که لحظه ای توقف در آنها خسارات زیادی به بار خواهد آورد تولید شده است. مدل CS1D دارای افزونگی در سطح CPU, POWER و شبکه می باشد.

cx-programmer

این سری از PLC های شرکت امرن برای کاربردهای حساس که لحظه ای توقف در آنها خسارات زیادی به بار خواهد آورد تولید شده است. مدل CS1D دارای افزونگی در سطح CPU, POWER و شبکه می باشد.

دانلود اطلاعات فنی CS1D

این شرکت با مدل فوق پروژه هایی به شرح زیر انجام داده است:
اجرای PDCS الفین نهم
سیستم کنترل مورد استفاده در این پروژه PLC مدل CS۱ می‌باشد. سیستم شامل دو عدد سوئیچ گیر بوده‚ که سوئیچ گیر شماره یک شامل دو Incoming و یک دیزل ژنراتور و دو Bustie و ۷۶ عدد Feeder می‌باشد. سوئیچ گیر شماره دو شامل دو Incoming و یک Bustie و ۶۲ عدد Feeder می باشد. پروسه های ATS(Automatic Transfer System) و Restarting از Semi Automatic Transfer بطور کامل توسط PLC کنترل و اجرا می‌گردد. PDCS مذکور بر روی سیستم MV(Medium Voltage) ‚ LV(Low voltage) پروژه الفین نهم واقع در عسلویه اجرا شده است.

 سیستم PDCS پتروشیمی بیستون کرمانشاه  
پروژه فوق سیستم PDCS(Power Distribution Control System) می‌باشد. که شامل سه Substation بوده و هر کدام توسط یک سیستم کنترل (PLC) از نوع Redundant مدل CS۱D کنترل می‌گردند و هر سه Substation توسط شبکه Ethernet با یکدیگر ارتباط دارند. کنترل کلی پروسه توسط سیستم مانیتورینگ و با استفاده از نرم افزار CX-Supervisor انجام می‌پذیرد. در سیستم مانیتورینگ PDCS شمای کلی Plant و تمامی Substationها و همچنین تمامی پارامترهای مربوط به سوئیچ گیرها و کلیدها نمایش داده می‌شوند و همچنین کنترل و فرمان دادن به سیستم نیز از طریق مانیتور امکان پذیر می‌باشد. پروسه‌های مختلف سیستم توزیع برق شامل Desired Power Failure, Load Shedding ,ATS, Power Retrive, Undesired Power Failure, در این پروژه دیده شده و کنترل می‌شود. در هنگام Undesired Power Failure, Desired Power Failure با آوردن ژنراتور در سرویس از بی برق شدن Plant جلوگیری می‌شود و در , Power Retrive کل Plant می‌تواند به وضعیت قبلی ( قبل از Power Failure ) برگردد. سیستم کنترلی پروژه بدین ترتیب است که از تمامی وضعیت های موجود کلیدها نمونه برداری کرده و این وضعیت را ذخیره می‌کند و از طریق مانیتور این وضعیت در هنگام Retrive شدن نمایش داده می‌شود .

 طراحی و ساخت سیستم PDCS  
سیستم کنترل پروژه مذکور PLC مدل CS۱D با قابلیت Redundancy می باشد و جهت مانیتورینگ سیستم از یک کامپیوتر صنعتی(IPC) با قابلیت نصب روی درب تابلو مدل NSA۱۲ شرکت امرن استفاده شده است. سیستم مورد کنترل شامل دو عدد کلید یکی MV و دیگری LV می باشد که کلید MV شامل دو عدد INCOMING و یک عدد BUS-TIE و کلید LV شامل دو عدد INCOMING و دوعدد BUS-TIE و یک عدد دیزل ژنراتور می باشد. فرایند ATS(Automatic Transfer System) و حالت Manual روی سیستم به طور کامل توسط PLC کنترل و اجرا می گردد. در سیستم مانیتورینگ شمای کلی کلیدها و تمامی پارامترهای مربوط به آنها نمایش داده می‌شوند. همچنین کنترل و فرمان دادن به سیستم نیز از طریق مانیتور امکان پذیر می‌باشد. آلارم ها توسط سیستم مانیتورینگ ثبت می شود.

آموزش های رایگان ، مجازی و حضوری اتوماسیون صنعتی
نام و شماره همراه خود را وارد کنید تا با شما تماس گرفته شود