PC Based HMI

PC Based HMI

کامپیوترهای صنعتی DyaloX برای کاربردهای حرفه‌ای و بسیار دقیق طراحی شده‌اند. در این مدلها کارت RAS که جهت خطایابی مورد استفاده قرار می‌گیرد، تعبیه شده است. با استفاده از این راه حل این در شرایطی که دیگر مدلها دچار مشکل می‌شوند، DyaloX به کار خود ادامه می‌دهد. همچنین مدل‌هایی از DyaloX با نرم افزار CX-Supervisor و یا HMI ارائه شده اند.

مشاهده اطلاعات…

HMI & Control

HMI & Control

این مدل از نمایشگرها ترکیبی از نمایشگر NS با PLC مدل CJ1G-CPU45H یا CJ1M-CPU13 و شبکه PROFIBUS یا DeviceNet می باشد. برنامه نویسی PLC نیز از طریق پورت USB صورت می‌پذیرد. ترکیبی از تمامی موارد فوق این مدل‌ها را برای کاربردهای شما اقتصادی نموده است. همچنین امکان اتصال کارتهای مختلف CJ1 نیز وجود دارد.

مشاهده اطلاعات…

Scalable HMI

Scalable HMI

این مدل از نمایشگرها ۲۵۶ رنگ (۳۲۷۶۸ رنگ برای Data) بوده و دارای ۲ پورت USB نیز هستند. همچنین می توانید مدل‌هایی را انتخاب کنید که دارای پورت Ethernet می‌باشند. همچنین امکان افزودن کارت Controller Link یا کارت ورودی ویدئو نیز میسر می‌باشد. یکی از بهترین قابلیت‌های NS استفاده از توابع کتابخانه‌ای موجود است که در این صورت حجم برنامه نویسی شما کاهش خواهد یافت.

مشاهده اطلاعات…

Compact HMI

Compact HMI

مایشگرهای سری NB در اندازه های ۳٫۵ تا ۱۰ اینچ مدلهای رنگی و تک رنگ موجود می باشد. این نمایشگرها باداشتن صفحه لمسی با وضوح بالا می تواند اشکال گرافیکی را به صورت بسیار مناسبی نمایش دهد. این مدلها دارای ۵ یا ۶ کلید عملیاتی در سمت راست نمایشگر هستند که می توانید با استفاده از این کلیدها استفاده از نمایشگرها را برای کار بر آسانتر نمایید. همچنین با استفاده از پورت USB می توانید بدون نیاز به نرم افزار، برنامه نوشته شده را به نمایشگر انتقال دهید. با استفاده از پورتهای سریال (RS232 و RS485 ) تعبیه شده بر روی آن می توانید این نمایشگرها را به انواع مختلف PLC ویا اینورتر و کنترلر دما متصل نمایید.

مشاهده اطلاعات…

Function-key HMI

Function-key HMI

این سری از نمایشگرها در دو مدل ۲ و ۴ خط تولید شده اند. نمایشگرهای دارای کلید برای محیطهای صنعتی با شرایط محیطی نامطلوب مانند محیطهای رنگی و یا روغنی شدید بسیار مناسب هستند. همچنین این سری از نمایشگرها قابلیت اتصال به پرینتر را داشته و به راحتی و به دفعات زیاد می توان اطلاعات را وارد نمود بدون اینکه آسیبی به نمایشگر برسد.

مشاهده اطلاعات…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آموزش های رایگان ، مجازی و حضوری اتوماسیون صنعتی
نام و شماره همراه خود را وارد کنید تا با شما تماس گرفته شود