PLCهای سری Compact

PLCهای سری CompactReviewed by omroniran on Nov 20Rating: 5.0PLCهای سری Compactیکی از رده های تولیدی PLC ها توسط شرکت امرن PLCهای سری Compact می باشد. در این نوع از PLC ها تمامی اجزای تشکیل دهنده PLC بر روی یک واحد قرار داده شده است.

یکی از رده های تولیدی PLC ها توسط شرکت امرن PLCهای سری Compact می باشد. در این نوع از PLC ها تمامی اجزای تشکیل دهنده PLC بر روی یک واحد قرار داده شده است. پردازنده مرکزی، منبع تغذیه، ورودی ها و خروجی ها همگی بر روی یک واحد قرار داده شده است. معمولا این مدل ها تا حدود ۳۰۰ ورودی و خروجی را پشتیبانی می کنند ولی در پرووژه هایی با این تعداد ورودی و خروجی به ندرت از این مدل ها استفاده می شود. معمولا تا حدود ۱۰۰ الی ۱۲۰ ورودی و خروجی از این مدلها استفاده می کنند. البته توجه کنید که حداکثر تعداد ورودی و خروجی که در این مدل ها بر روی واحد اصلی قرار دارد ۶۰ عدد است و اگر بیشتر از این نیاز داشته باشید باید از واحد های افزایشی استفاده کنید. در جدول زیر نگاهی داریم به خصوصیات مدلهای مختلف PLC سری کامپکت شرکت Omron.

 

با کلیک بر روی عکس هر PLC می توانید اطلاعات فنی آن را دانلود نمایید.

CP1E CP1L CP1H
 bar cp1e cp1l cp1h
حداکثر تعداد ورودی ها و خروجی ها ۱۸۰ ۱۸۰ ۳۲۰
زمان اجرا ۱٫۱۹ میکروثانیه  ۰٫۵۵ میکروثانیه  ۰٫۱ میکروثانیه
 حافظه برنامه ۲ یا ۸ Kstep ۱۰ Kstep ۲۰ Kstep
حافظه اطلاعات ۲ یا ۸ Kword ۳۲ Kword ۳۲ Kword
قابلیت های ویژه Ethernet, Serial, DeviceNet, PROFIBUS-DP, CompoBus/S Ethernet, Serial, DeviceNet, PROFIBUS-DP, CompoBus/S Ethernet, Serial, Controller Link, DeviceNet, PROFIBUS-DP, CAN, CompoBus/S
آموزش های رایگان ، مجازی و حضوری اتوماسیون صنعتی
نام و شماره همراه خود را وارد کنید تا با شما تماس گرفته شود