Advantech Panel PC

panel_pc

شرکت Advantech یکی از برترین تولید کنندگان Panel PC می باشد. این شرکت برای برآورده نمودن نیاز های مختلف مدل های فراوانی را تولید و به بازار عرضه نموده است.

در ادامه به برخی از این مدل ها اشاره می کنیم:

IPPC-9151G
این مدل ۱۵ اینچ و دارای صفحه نمایش TFT است. از CPU های i3,i5 و i7 و نیز Celeron پشتیبانی می کند.  دارای پورت USB در جلو است و یک سوکت PCIe نیز دارد.

IPPC-9171G
این مدل ۱۷ اینچ و دارای صفحه نمایش TFT است. از CPU های i3,i5 و i7 و نیز Celeron پشتیبانی می کند.  دارای پورت USB در جلو است و یک سوکت PCIe نیز دارد.

IPPC-4001D
این مدل رک مانت بوده و دارای صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی می باشد. می توان ۱۴ شیار توسعه ای را به آن متصل نمود. دارای ۵ کلید عملیاتی است.

IPPC-6152A
این مدل ۱۵ اینچ و دارای صفحه نمایش TFT است. از CPU های i3,i5 و i7 و نیز Celeron پشتیبانی می کند.  دارای پورت USB در جلو است و دارای ۲ سوکت PCI است.

PPC-L158T
این مدل ۱۵ اینج بوده و دارای CPU مدل Atom می باشد و بدون فن است. دو شیار رم باس ۸۰۰ دارد و از هارد Sata 2.5 اینچی پشتیبانی می کند.

IPPC-6192A
این مدل ۱۹ اینچ است. از CPU های i3, i5 و i7 پشتیبانی می کند. دارای سوکت های ساتا ۲ و ساتا ۳ است.

IPPC-6172A
این مدل ۱۷ اینچ است. از CPU های i3, i5 و i7 پشتیبانی می کند. دارای سوکت های ساتا ۲ و ساتا ۳ است. دارای پورت USB در جلو می باشد.

PPC-L157T
این مدا ۱۵ اینچی بدون فن کار می کند. دارای CPU مدل Atom است. از ۶ پورت USB پشتیبانی می کند.

PPC-6170A
این مدل ۱۷ اینچی از CPU های i3و i5 و سلرون پشتیبانی می کند. دارای یک سوکت رم بوده که تا ۸ گیگابایت را قبول می کند.

PPC-6170
این مدل دارای صفحه نمایش ۱۷ اینچی است و از سی پی یو های Core i3 و Core i5 پشتیبانی می کند. به این مدل می توان هارد دوم را نیز متصل نمود.

 

dphico_telegram

 

آموزش های رایگان ، مجازی و حضوری اتوماسیون صنعتی
نام و شماره همراه خود را وارد کنید تا با شما تماس گرفته شود