RS-485 I/O Modules: ADAM-4000
RS-485 I/O Modules: ADAM-4000
کارت های ADAM-4000 انتخابی حرفه ای و مقرون به صرفه برای سیستم های راه دور می باشد. مصرف کننده ها از مزایای این سری شامل استفاده از تنها دو رشته برای ارتباط با سایر دستگاه ها از طریق RS-485 استفاده نمایند. این سری از پروتکل EIA RS-485 استفاده می نمایند.

مشاهده اطلاعات بیشتر

Ethernet I/O Modules: ADAM-6000

Ethernet I/O Modules: ADAM-6000

کارت های سری ADAM-6000 با استفاده از آخرین فن آوری های اینترنت به صورت کاملا انعطاف پذیر می توانند هر سیستمی را نمایش دهند. این کارت ها از قدرت P2P و GCL استفاده نموده و برای اندازه گیری، کنترل و اتوماسیون به صوزت مستقل استقاده می شوند. با استفاده از نرم افزار بسیار کاربردی تنظیمات سیستم دز کوتاه ترین زمان ممکن صورت می پذیرد. مدل های مختلف ADAM-6000 شامل کنترل کننده های شبکه، ورودی و خروجی آنالوگ و ورودی و خروجی دیجیتال می باشند.

EtherNet/IP Modules: ADAM-6100EI

EtherNet/IP Modules: ADAM-6100EI

سری ADAM-6100 سری جدی کارت های شبکه اترنت صنعتی می باشد. این کارت ها به پروتکل EtherNet/IP مجهز شده اند. همچنین این کارت ها با توجه به نوع ارتباط دارای سرعت یالایی در انتقال اطلاعات هستند. این روش انتقال اطلاعات، سیستم های منعطف و مقاوم به نویز محیطهای صنعتی بوجود می آورد. طراحی ایزوله این کارت ها از ایحاد مشکلات معمول و نیز نویز پذیری در محیط های صنعتی جلوگیری می نماید.

PROFINET Modules: ADAM-6100PN

PROFINET Modules: ADAM-6100PN

سری ADAM-6100PN محصولات جدید با تجهیز به شبکه PROFINET تولید شده اند. همچنین این کارت ها با توجه به نوع ارتباط دارای سرعت یالایی در انتقال اطلاعات هستند. این روش انتقال اطلاعات، سیستم های منعطف و مقاوم به نویز محیطهای صنعتی بوجود می آورد. طراحی ایزوله این کارت ها از ایحاد مشکلات معمول و نیز نویز پذیری در محیط های صنعتی جلوگیری می نماید.

Intelligent Ethernet I/O Modules: ADAM-6200

Intelligent Ethernet I/O Modules: ADAM-6200

به منظور تحقق انتقال اطلاعات و کاربردهای آینده، کارت های سری ADAM-6200 تولید شده اند. این سری شامل انواع کارتهای آنالوگ، دیجیتال و رله با شبکه Ethernet I/O می باشد. این سری از کارت ها بسیاری از امکانات پیشرفته که کاربر نیاز دارد در اختیار قرار می دهد. این سری کارتهای هوشمند مجهز به شبکه Ethernet در کنترل سیستم می باشند.

Wireless I/O Modules: ADAM-2000

 

Wireless I/O Modules: ADAM-2000

با ترکیب قابلیت بی سیم، مدیریت انرژی و فن آوری ورودی و خروجی، سری ADAM-2000 یک انقلاب در محصولات جمع آوری اطلاعات می باشد. بر اساس استاندارد IEEE 802.15.4 سیستم های بی سیم، شبکه ها یه راحتی می توانند توسعه پیدا کنند. با استفاده از شبکه رایج و محبوب Modbus RTU، سری ADAM-2000 می توانند به راحتی در سیستم های صنعتی و اسکادا مورد استفاده قرار بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آموزش های رایگان ، مجازی و حضوری اتوماسیون صنعتی
نام و شماره همراه خود را وارد کنید تا با شما تماس گرفته شود