Temperature Controllers

Temperature Controllers

شرکت امرن یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سیستم‌های کنترل حرارت و فرایند در دنیااست.کنترلرهای امرن با قابلیت اتصال به انواع سنسورهای حرارتی(ترموکوپل-pt100) و همچنین انواع ورودی‌های آنالوگ قادر به کنترل دقیق و پایدار فرآیند به روشهای on/off؛ PID میباشد.

مشاهده اطلاعات…

Power Supplies

Power Supplies

منابع تغذیه یک قسمت حیاتی هر سیستم می باشد، بنابراین قابل اطمینان بودن آن ضرروی می باشد. انتخاب مناسب یک منبع تغذیه بسیار مهم است. شرکت امرن پیشرو در زمینه تولید منابع تغذیه در دنیا می باشد. محدوده وسیعی از منابع تغذیه با قابلیتهای متنوع پاسخگوی هر نیازی می باشد.

مشاهده اطلاعات…

Timers

Timers

شرکت امرن دارای انواع مختلفی از تایمرها بوده که به دودسته دیجیتالی و آنالوگ تقسیم بندی می شود. این تایمرها دارای خروجیهای رله ای و ترانزیستوری بوده و قابلیت نصب بر روی سوکت و ریل در تابلوهای صنعتی را دارد.

مشاهده اطلاعات…

Counters

Counters

این گروه از محصولات Omron بسیار کامل بوده و شما می توانید با توجه به نیازتان یکی از محصولات را انتخاب نمایید.

مشاهده اطلاعات…

Programmable Relays

Programmable Relays

ZEN رله قابل برنامه ریزی با کارایی بالا، حجم و وزن کم و قابلیت شبکه شدن یکی از محصولات پرمصرف شرکت Omron می باشد. ZEN برای بکارگیری در ماشین آلات بسته بندی، پرکن و در سامانه هایی مانند پله برقی، جابجایی و نورپردازی بسیار مناسب است. مشخصات عمومی ZEN واحد اصلی(CPU Unit) در دو مدل ۱۰ و ۲۰ ورودی خروجی موجود است که با اضافه نمودن حداکثر سه واحد Expansion می تواند تا ۴۴ ورودی و خروجی گسترش بیابد.

مشاهده اطلاعات…

Digital Panel Indicators

Digital Panel Indicators

نمایشگرهای دیجیتالی امرن میتواند انواع ورودیهای استاندارد و رایج نظیر ورودیهای جریانی، ولتاژی، پالسی ، وزن ، دما و…..را دریافت و انواع خروجی‌های مورد نیاز نظیر رله، ترانزیستور، آنالوگ ویا سریال را مهیا کند. این نمایشگرها همچنین دارای قابلیتهای فراوانی نظیر تغییر رنگ صفحه نمایش، تنظیم ارقام به صورت اعشاری و… هستند.

مشاهده اطلاعات…

Photovoltaic Inverters

Photovoltaic Inverters

این محصولات برق مستقیم(DC) را به برق منتاوب (AC) تبدیل می نماید که در بسیاری از سیستم ها کاربرد دارد. این مدلها برای خاموش نمودن سیستم به صورت خودکار در زمان قطع برق برای ایمنی به کار می رود.

مشاهده اطلاعات.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آموزش های رایگان ، مجازی و حضوری اتوماسیون صنعتی
نام و شماره همراه خود را وارد کنید تا با شما تماس گرفته شود